SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaraylı futbolcular GS TV’de Şampiyonlar Ligi’nde oynayacakları Real Madrid maçına dair yorumlarda bulundu. Nordin Amrabat ve Emre Çolak tur ile ilgili ümitlerini dile getirirken oyuncuların iddialı olduğu görüldü. İşte sarı-kırmızılı futbolcuların açıklamaları:

AMRABAT: “ASLANLAR GİBİ SAVAŞMALIYIZ”

“Çok zor olacak. Ama biz Galatasaray’ız. İyi bir takımız, iyi bi antrenörümüz var. Burası Şampiyonlar Ligi. Kötü bir sonuçla dönersek işimiz zor olacaktır… Takımla ilgili isimler verecek olursak onlar da bizim gibi yiyip, içiyorlar ve uyuyorlar. Eğer biz de günümüzde olursak güçlü bir ekip oluruz. Çok zor tabii Real Madrid’e karşı ilk kez oynayacağım. Savaşıp her şeyimizi vermeliyiz ve Aslanlar gibi savaşmalıyız. İyi bir sonuç alırsak orada, İstanbul’da onlara büyük bir sürpriz yaşatabiliriz.”

EMRE: “ALNIMIZIN AKIYLA ÇIKACAĞIZ”

“Maç beni çok heyecanlandırıyor. Bu maçın Real Madrid’le olması bambaşka bir şey. Çok büyük futbolcuları var. Çok gurur verici bir şey olacak forma giyersem. Onlar ne kadar büyükse Galatasaray da o kadar büyük bir takım. Herkes ona göre hazırlanıyor. Bu maçtan alnımızın akıyla çıkacağımıza inanıyorum. Hücum futbolu oynuyoruz. Orada da aynı şekilde oynayacağız. Jose Mourinho da çok iyi bir teknik direktör ama biz de dünyanın en iyi teknik direktörüne sahibiz. Çok sıcak biri, soyunma odamıza geldi ve hepimizle sohbet etti.”