SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Günlerdir en çok konuşulan konulardan biri Volkan Demirel'in, Fenerbahçe ile anlaşamadığı ve sarı lacivertli kulüp ile iplerin kopma noktasına geldiğiydi. Milli kaleci futbolu bırakana kadar kaptanlığını yapacağı kulübünde olacağını açıklamıştı. Bu sözlerle yetinmeyen ve Volkan Demirel hakkında ortaya atılan iddiaların doğru olup olmadığını sormak istedik. Tecrübeli kaleci gerçekten de sarı lacivertli kulüple ipleri koparıyor muydu? Volkan bu sorumuza çok kısa ve çok net bir yanıt verdi: – Fenerbahçe ile anlaştım… Hiç bir sıkıntı yok…

ZOR BİR DÖNEM GEÇİRİYOR

SEZON başında yaşadığı sakatlığın ardından büyük bir fedakarlık yaparak oynamaya devam eden Volkan, son haftalarda yediği hatalı goller nedeniyle eleştirilere uğramıştı. Bu eleştirilere karşı sessiz kalan Volkan'ın yaşadığı sakatlığın etkisinden hala kurtulamamış olduğu dile getirilmişti. Başarılı file bekçisi milli kaleyi de Trabzonspor kalecisi Onur'a kaptırmıştı. Tüm bunlara rağmen zor günlerde takımının kalesini korumaya devam eden Volkan'ın form düzeyi her şeye rağmen yüksekti.

11 YILDIR FENERBAHÇE'DE

317 kez Fenerbahçe forması giyen Volkan tam 11 yıldır sarı lacivertli kaleyi koruyor. Kulübün tarihine geçen sporcular arasında yer alan Volkan'ın, Kartalspor'un alt yapısında yetiştikten sonra Akdeniz Oyunları'nda yıldızı parlamış, ardından da Fenerbahçe'ye transfer olmuştu. Volkan'ın imzalayacağı yeni sözleşmesiyle en az 3 yıl daha Fenerbahçe forması giymesi bekleniyor.

YAŞ: 31 BOY: 1.91 KİLO: 91 Fenerbahçe formasıyla 317 resmi maç. A Milli takım formasıyla 58 maç.

Hürriyet

Yayınlanma Tarihi:12:21,