SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın tecrübeli golcüsü Filip Holosko, Fethiye kampında BJK TV’ye yaptığı açıklamalarda bulundu.

Slovak golcü, Mersin İdman Yurdu ile zor bir maç oynayacaklarını belirterek, “4 gün önce kampa girmek çok iyi oldu. Fethiye’ye ilk kez geldim. Keyifli bir çalışma ortamı var. Mersin İY maçından üç puanla ayrılıp tekrar yükselişe geçmek istiyoruz. İnişli çıkışlı bir ikinci devre yaşıyoruz. Sezonun bitmesine 8 hafta kaldı. Kendi sahamızda şanssız maçlar kaybettik. Şampiyonluk iddiamız devam ediyor. Önümüzdeki maçlarda goller bulup takıma destek olmak istiyorum. Kim atarsa atsın önemli olan goller atıp 3 puanları toplamak ve zirveye yükselmek” diye konuştu.

Sezon başında herkes gibi ‘Feda’ yaptığını dile getiren Holosko, “Çok iyi bir sezon geçiriyorum. Allah yardımcı oluyor sakatlık yaşamadım. İyi bir takım ruhu yakaladık. Başarı için arkadaşlık,birliktelik çok önemli. Zor bir sezonda takım ruhunu sahaya yansıttık. İlk yarıda faydalanamadığımız arkadaşlarımız aramıza dönüyor ve rekabet artıyor. Şu anda çok iyi bir yedek kulübemiz var. Genç oyuncuların gelecek sezon takıma çok büyük fayda vereceklerine inanıyorum” dedi.

Mersin İdman Yurdu ve Bursaspor ile zorlu deplasman maçları oynayacaklarını söyleyen Holosko, “Amacımız iki maçtan da galibiyetle dönmek. Bursaspor’a şansım tutuyor. Taraftarlarımıza o maçta gol hediye edeceğime inanıyorum. Türkiye’nin her noktasında taraftarlarımız yanımızda ve bizi coşkuyla destekliyorlar. Taraftarlarımızın antrenmanımızı bile meşalelerle tezahüratlarla izlemesi bunun en güzel göstergesi. Onlara şampiyonluk armağan etmek için her şeyi yapacağız” şeklinde konuştu.