SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

G.Saray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Lütfi Kırdar Spor Salonu’nda düzenlenen Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda konuştu. Sarı-kırmızılı camianın başkanı önümüzdeki zaman diliminde gerçekleştirilecek projeleri de açıkladı.

İşte Aysal’ın ağzından o projeler…

– Aslanlı yol projesi: Bildiğiniz gibi Avrupa’nın önemli kulüpleri statlarının önündeki alanları kurumsal ve bireysel müşterilene ayırarak çok önemli gelir elde ediyorlar. Aslanlı Yol’a yeniden yapılacak granit taşlara destekçilerin ismini yazarak onlara şükranlarımızı iletmiş ve kulübe önemli bir maddi gelir kaynağı sağlamış olacağız. Granit taşlar 3 ebatlı olacak ve ebata göre en küçük, en büyüğü 5 bin lira arasında olmak üzere yüksek bir gelir sağlayacaktır. Sadece Aslanlı Yol diye adlandırdığımız mekanın 40.00’i aşkın granit taş döşendiği düşünülürse ciddi bir maddi gelir kaynağı…

– Stat turları ve Galatasaray Müzesi: Bu çalışma emekleme aşamasında gibi gözükmektedir.

– Galatasaray 2020 Taraftar Kart – GSTV’yi kar merkezi haline getirmek – Mecidiyeköy’de GSSTORE’un bulunduğu alan yıkılmış, yerine işmerkezi yapılacak.

– Galatasaray Adası: Şampiyonlar Ligi kupasını alsak dahi bana gelip GS Adası’nı soracaksınız. Bu beni üzen birşey değil, G.Saray’a sahip çıktığınız için sevindiren bir şey. Bizden daha aktif bir rol üretilememektedir. Sadece şu andaki durumu izliyoruz. Çıkacak karara bağlı olarak yelerimizin bu mesle hakkında görüşlerini bize süratle iletiniz.

Yayınlanma Tarihi:12:45,