SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Pazar günü Akhisar Belediye önünde 3 yıldızından yoksun olan Aykut Kocaman; Cristian, Meireles ve Selçuk Şahin'i sahaya sürerek 3'lü ön liberoyu bozmayacak.

Bu sezon genellikle orta saha transferi yaptı F.Bahçe. Özellikle ön libero mevkiine alınan birçok yıldız sonrası eleştirilen Aykut Kocaman, yapılan transferlerin ne kadar gerekliği olduğunu bu hafta gösterecek.

Akhisar Belediyespor maçı öncesi yaşanan sakatlıklar edeniyle F.Bahçe'nin orta sahası çöktü diyebilirdik. Ama Emre Belözoğlu ve Mehmet Topal'ın sakatlıklarının ardından genç oyuncu Salih Uçan'ın da sakatlanması teknik heyeti sıkıntıya soksa da bu çok büyük bir sorun değil.

3’Ü BİRDEN SAKATLANDI

Çünkü 3 futbolcunun da forma giyemeyeceği Akhisar Belediye karşısında hala bolca orta sahası var elinde Kocaman'ın. Yine 3'lü ön liberoyla sahaya çıkacak olan Kanarya'da Cristian-Meireles-Selçuk oynayacak.

Bilindiği gibi Emre, Antalya maçında, Mehmet Topal Viktoria Plzen sınavında, Salih Uçan ise U20 Milli Takımı'nda sakatlandığı için Akhisar önünde formalarından uzak kalacak. Emre ve Salih'in haftaya, Topal'ın ise 2 hafta sonra sahalara dönmesi bekleniyor.

SEZER, KRASIC VE STOCH DA KADRODA

Kanarya’da bu kadar çok sakat olunca, normalde kadroya giremeyen isimler de forma şansına yaklaştı. Sakatlığını atlattıktan sonra forma bekleyen Sezer, son günlerde Aykut Kocaman'ın gözüne girmeye başlayan Krasic ve milli takıma seçilmemesinin ardından çıktığı her idmanda gol makinasına dönen Stoch, Akhisar maçında dakika almak istiyor.

İrfan YİRMİBEŞ/AMK