SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ben kaybettim

Ben demiştim, ben yazmıştım… Evet, ben de yazmıştım. ‘Aykut Kocaman istifadan dönmez' demiştim. ‘Aykut Kocaman dönerse; başarılı olamaz' diye yazmıştım. Kabul edelim, biz yanıldık…

Alex’i gönderdiğinde duygusallığımız tavana vurmuştu. Brezilyalı'nın gözyaşları hepimizin içini acıtmıştı. Kalemi eline alan, ekranı boş bulan herkes bu durumun tek suçlusu olarak teknik direktör Aykut Kocaman'ı hedef almıştı.

Kimi ‘kıskançlık', kimi ‘bilgisizlik' yakıştırması ile suçladı Aykut Hoca'yı. Kazanınca ‘takım', kaybedince ‘Kocaman' yorumları yapıldı. Sevinmedi ‘tepki' gördü, sevindi ‘sinsi' dendi.

FARKINDA MISINIZ?

Ama Kocaman haklı çıktı… Camiayı, medyayı karşısına aldı ve kazandı. Şimdi bazı akıllılılar! ‘Neyi kazandı' diye soracaktır… Bugün itibarıyla Avrupa'da 3 kulvarda yoluna devam eden 5 takımdan birisinin F.Bahçe olduğunu biliyor musunuz? Sarı-lacivertlilerin tarihinde ilk kez UEFA Kupası çeyrek finali oynayacağını biliyor musunuz. Ziraat Türkiye Kupası'nda yarı finalin 4 takımından birinin Aykut Kocaman'ın takımı olduğunu duydunuz mu? Süper Lig'de bitime 4 hafta kala şampiyonluk şansını sürdüren F.Bahçe'nin farkında mısınız?

Buraya diğer yazı alanı ajax ile gelecek