SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş, Mersin İdman Yurdu ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürmek için bugün öğleden sonra Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan kalkan özel bir uçakla Muğla’nın Fethiye ilçesine uçtu.

Beşiktaş kaptanı İbrahim Toraman gitmeden önce havaalanında açıklamalarda bulundu. Milli maçlar için verilen arayı en iyi şekilde değerlendirmeye çalıştıklarını belirten Toraman, “Maçların bitmesiyle de arkadaşlarımız takıma geri döndüler. Bugün de bir hazırlık kampına gidiyoruz. Önümüzde zorlu maçlar var. Önümüzde dört gün var ve biz bu dört günü güzel bir şekilde değerlendirip Mersin İdman Yurdu maçını kazanmak istiyoruz.” dedi.

Kaptan Toraman, milli takım için ise söylenecek fazla bir şeyin olmadığını belirterek, “Her şey ortada. Önemli olanın bundan sonrası olduğunu düşünüyorum. Bundan sonra olaylara iyi bakmak ve iyi planlamak gerekiyor. Türkiye çok büyük bir ülke ve milli takım hepimizin milli takımı. Onun için iyi planlar yapmak gerekiyor.” ifadelerini kullandı.

Pazar gününe kadar Fethiye’de kamp yapacak olan Beşiktaş, Mersin İdmanyurdu ile oynayacağı karşılaşma için Mersin’e gidecek

Yayınlanma Tarihi:15:15,