SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor’un genç yeteneği Enes Ünal hakkında çıkan Chelsea haberlerine açıklık getirdi. Enes, “Burada mı kalacağım, gidecek miyim bilmiyorum. Aklımda sadece Bursaspor var” dedi.

Bursaspor’un genç yeteneği Enes Ünal Four Four two dergisine önemli açıklamalarda bulundu. Hakkında çıkan Chelsea, Manchester City gibi kulüplerin kendisini istediği yönünde çıkan haberleri değerlendiren Enes, “Haberden çok gerçek olursa mutlu olacağım. Birçok takım beni izlemeden önce haberi geliyor. Maçtan önceki gece yatarken düşünüyorum ama sahada aklımda sadece gol atmak oluyor. Şimdi Bursaspor’da olduğum için aklımda sadece burası var. Sadece oynuyorum. Burada mı kalacağım, gidecek miyim bilmiyorum. Bunları daha çok babam düşünüyor” diye konuştu.

“BİRİ BENİ TANIDIĞINDA TERLİYORUM”

“Bu haberler hayatında fark yarattı mı?” sorusuna Enes, “Daha çok tanınıyorum artık. Geçen gün metroya binmem bile haber oldu. Taksiyle mi gideyim anlamadım ki. Utangaç biri olduğum için rahatsız oluyorum. Biri beni tanıdığında terliyorum” ifadelerini kullandı.

“TEDİRGİN OLUYORUM”

“Bir gün Avrupa’da futbol oynayacağını düşünmek seni tedirgin ediyor mu?” sorusuna ise genç futbolcu şu cevabı verdi:

“Açıkçası biraz tedirgin oluyorum. Sevdiğim insanların hepsine birden uzak kalırsam zor olabilir. Burada iyi olmamızı isteyen çok, herkes sırtımızı sıvazlıyor ama orada bu kimsenin umurunda olmayacak, rekabet daha çok olacak. Bunlar hayatın gerçekleri.”