SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Uzun süredir ağrıları sebebiyle istenilen performansı sergileyemeyen Volkan Demirel, bu kez de saha dışında problem yaşamaya başladı. Acıları yüzünden idmanlarda ve maçlarda eski halinden uzak gözüken milli kaleci, sezon sonu bitecek olan sözleşmesini uzatmak için görüştüğü F.Bahçe Yönetimi'nden istediği rakamları duyamadı.

MAÇ BAŞI DA FARKLI

Sarı-lacivertliler, 32 yaşındaki kaleciye 3 yıllık yeni bir sözleşme teklifi sundu ancak milli kalecinin istediği rakam ile yönetimin teklif ettiği ücret arasında fark var. F.Bahçe'de yıllık 2.2 milyon euro alan milli kaleci, yıllık 2.7 milyon euro, maç başına da 20 bin euro istedi.

11 YILDIR KANARYA

F.Bahçe Yönetimi ise kendisine her yıl azalan ve maç başı 10 bin euro teklif etti. Volkan Demirel'e ilk yıl 2.3 milyon euro, ikinci yıl için 2.1 milyon euro, sonraki yıl ise 2 milyon euroluk bir teklif sunan sarı-lacivertliler, Volkan'dan haber bekliyor. 11 yıldır çubuklu formayı terleten milli eldiven ise şu sıralar oldukça moralsiz.

4 ŞAMPİYONLUK

2002 yılında 1 milyon euro bonservis bedeli karşılığında Kartalspor'dan transfer edilen Demirel, Rüştü Reçber'in ardından devraldığı F.Bahçe kalesinde 4 şampiyonluk gördü. Sezon başında omzundan yaşadığı sakatlık sesebiyle mevsim sonunda ameliyat masasına yatacak olan Volkan'ın rakamda indirime gitmesi bekleniyor.

İrfan YiRMiBEŞ / AMK