SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Orduspor, Arjantinli teknik direktörü Hector Cuper gözetiminde Durugöl Tesisleri’nde Sivasspor maçının hazırlıklarını taktik çalışarak sürdürdü. Antrenmana izinli olan Bogdan Stancu, Cantuğ Temel, Abdulkadir Kayalı, Atila Turan katılmazken sakatlığı nedeniyle halen tedavisine devam eden Ayila Yussuf ve Jaime Romero fizyoterapist eşliğinde çalışmasını sürdürdü.

SİVAS MAÇINI KAZANACAĞIZ Bu zamana kadar hayatı boyunca tüm maçlara kazanmak için çıktığını vurgulayan Hector Cuper, “Galatasaray maçında bir puan alsaydım belki mutlu çıkardım ama hiçbir zaman hayatımda 1 puan için sahaya çıkmadım. Hep kazanmak için sahada oldum. Artık bir puan yetmez, sahada kazanmak zorunluluğu var. Sivasspor maçını da kazanacağız” dedi.

DEĞİŞİKLİK OLABİLİYOR Hector Cuper, takımdaki ilk 11’de ana bir yapı kurmasıyla ilgili eleştirilere de yer vererek, “Çok değiştirilecek bir şey yok. Bütün çalıştırdığım takımlarda ben ilk 11’de ana bir yapı kurdum. Oyuncular performansa göre değişebiliyor. Küçük detaylar ve sistemde küçük değişiklikler olabiliyor” diye konuştu.

OYUNCULARI UYARDI Teknik direktör Hector Cuper, antrenmanda bireysel hataları bulunan oyuncularını da sık sık uyararak kesinlikle Sivasspor maçında hata istemediğini, çok çalışarak bu hataların giderilmesini de istedi.

Yayınlanma Tarihi:14:16,