SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe'nin eski futbolcularından Milan Rapaiç, İtalyan RadioSei'ye UEFA Avrupa Ligi'ndeki Lazio maçını yorumladı. Sarı-lacivertli takımda forma giymeden önce İtalya'da uzun yıllar forma giyen Hırvat oyuncu, Fenerbahçe'nin uzak ara Türkiye'nin en iyi takımı olduğunu ileri sürerken, çeyrek finalde iki takımın tur şanlarını eşit olarak değerlendirdi.

LAZIO HARİKA GİDİYOR

Lazio'nun Avrupa kupalarında harika gittiğine dikkat çeken Rapaiç, Kulüp Başkanı Lotito'nun müthiş işler yaptığını belirterek şunları söyledi: Lazio'nun teknik direktörü Petkovic'i çok iyi tanıyorum. İsviçre'nin Young Boys takımıyla Fenerbahçe'yi Avrupa dışına atmışlardı. İsviçre'de takımına harika futbol oynattı. Lazio'yu güçlü bir takım haline getirdi. Lazio ve Fenerbahçe'nin tur şansları eşit.

F.BAHÇE DAHA AVANTAJLI

Rövanş maçının seyircisiz oynanacak olmasının Fenerbahçe için büyük bir avantaj olacağına işaret eden Rapaiç, Lazio'yu İstanbul'da muhteşem bir seyircinin beklediğini söyledi. Rapaiç, “F.Bahçe'de çok iyi oyuncular var ancak asıl güçleri taraftar olacak. F.Bahçe uzak arak Türkiye'nin en iyi takımı. Burak Yılmazlı, Drogbalı G.Saray'dan bile daha iyi kadroları var” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:09:21,