SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Real Madrid ve Galatasaray formasını giyen ve şimdi Bosna Hersek Milli Takımı'nda yardımcı hocalık yapan Elvir Baliç, sarı-kırmızılı takımın Fildişili yıldızı Drogba'nın çeyrek final öncesinde İspanyol takımı için handikap olduğunu söyledi. Bosnak teknik adam maç öncesinde Real Madrid'in favori olduğunu ancak futbolda hiçbir zaman garanti olmadığını da sözlerine ekledi.

G.Saray’ın çeyrek finale daha rahat çıkacağını iddia eden Baliç şunları söyledi: İlk maçın Madrid'de oynanması bir avantaj. Ayrıca G.Saraylı fut bolcuların kaybedeceği çok şey yok. Kazandıkları takdirde büyük başarı elde edecekleri için daha iyi konsantre olacaklar. Yönetim çok para harcadı ve iyi bir takım kurdu. Fatih Terim büyük hoca. Tuttuğunu koparıyor.

Burak Yılmaz beni şaşırttı. İyi bir futbolcu ama bu kadar patlama yapacağını düşünmemiştim. Drogba ile iyi bir ikili oluşturdu. Drogba dünyanın en iyilerinden birisi. Sahada olması bile rakiplerini korkutuyor. Real Madrid'i TT Arena'da müthiş bir atmosfer bekliyor. Real maçına gelmek istiyorum. Bu turu geçen tarafın Şampiyonlar Ligi şampiyonu olacağını düşünüyorum.

Sadi Kemal YAŞAR / AMK

Yayınlanma Tarihi:14:15,