SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

G.Saray’ın Şampiyonlar Ligi çeyrek finalindeki rakibi Real Madrid’in yıldızlarından Sergio Ramos, UEFEA’nın internet sitesine açıklamalarda bulundu. Cimbom’un çok önemli yıldız transferler yaptığını söyleyen Ramos, “Onlara çok saygı duyuyoruz. G.Saray ile eşleşmemiz şans veya başka bir şey anlamına gelmiyor. G.Saray bulunduğu yere hak ederek geldi” diye konuştu.

G.Saray’ın devre arası transfer döneminde kadrosuna kattığı Sneijder ve Drogba’ya övgüler yapdıran Ramos, “İkiside dünya klasında futbolcular ama asıl tehlike takımları, bireysel olarak ele almamalıyız” ifadelerini kullandı.

Santiago Bernabeu’da oynanacak ilk maçın kendileri için oldukça önemli olduğunu vurgulayan Ramos, ilk maçı gol yemeden kapatmak istediklerini belirterek, “Gol yediğimiz takdirde onların evinde işler daha da zorlaşacaktır” dedi.

Devler Ligi’nde şampiyonluğun kendisi için büyük önem taşıdığını söyleyen tecrübeli yıldız, şimdiye kadar sınırlı sayıda kupa kaldırdığını belirterek, “Böyle önemli bir kupayı kaldırabilmek isteği beni daha çok şevklendiriyor” dedi.