SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho, İspanyol medyasında sezon sonunda yönetimle ayrılmak için gizli bir anlaşma yaptığı yönündeki iddiaları yalanlasa da, geleceğine dair önemli mesajlar verdi.

Geçtiğimiz gün doğduğu şehir olan Setubal’e giden Portekizli teknik adam burada basın mensuplarına yaptığı açıklamalarda, “Gelecekte neler olacağını kimse bilemez. Maceracı bir ruha sahip olduğumu herkes bilir. Neler olacağını hep beraber göreceğiz” dedi.

Birçok ülkede görev yaptığını belirten Mourinho, “Açıkçası Portekiz, İngiltere, İtalya ve İspanya’da sonra yerleşecek bir yer bulmak pek kolay değil. Belki yeni adresim yine bu ülkelerden birisi olur” dedi.

Ocak ayında 50 yaşını dolduracak olan başarılı teknik adam çok uzun yıllar teknik direktörlük yapmaya devam edeceğini ise şu sözlerle belirtti: “Eğer tanrı izin verir ve sağlıklı olursam, şu anda kariyerimin yarısında olduğumu söyleyebilirim.”

Portekizli teknik adam ülkesinin milli takımını çalıştırmak isteğinin devam ettiğini fakat bunun gelecekte gerçekleşebileceğini de sözlerine ekledi.