SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Milli maç nedeniyle lige verilen arayı değerlendirmek amacıyla Hakem Mustafa Öğretmenoğlu yönetiminde Akdeniz Üniversitesi Stadı’nda oynanan maça ev sahibi takım Medical Park Antalyaspor, Hakan Arıkan, Musa Nizam, İbrahim Dağaşan, Koray Arslan, İsmail Aissati, Lamine Diarra, Tita, Mehmet Sedef, Mehmet Eren Boyraz, Fehmi Emre Güngör ve Murat Duruer ilk 11’i ile çıktı.

Konuk Kardemir Karabükspor ise sahaya Bora Körk, Larrys Mabıala, Armand Deumi, Erdem Özgenç, İshak Doğan, Yiğit İncedemir, Kağan Söylemezgiller, Hakan Özmert, İlhan Parlak, Ahmet İlhan Özek ve Gökhan Ünal’dan oluşan kadro ile sahada yer aldı.

İlk yarısı golsüz sona eren karşılaşmanın ikinci yarısına iki takım da 2-3 isim dışında tüm kadroyu değiştirerek çıktı. Karşılaşmada konuk takım daha üstün görünürken, maçın tek golü de 75’inci dakikada geldi. Medical Park Antalyaspor ceza sahasına yapılan ortayı iyi takip eden İlhan Parlak, kafayla takımını 1-0 öne geçiren golü kaydetti. Kalan sürede başka gol olmayınca Kardemir Karabükspor hazırlık maçından 1-0 galip ayrıldı.