SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.Bahçe'nin Kamerunlu golcüsü Pierre Webo, sağlık heyetinin büyük katkılarıyla tedavi sürecinin iyi geçtiğini belirterek, “Tünelin sonunda ışığı görüyorum. Daha iyiyim, en kısa sürede iyileşip takıma katkı sağlamak istiyorum” dedi. FB TV'ye konuşan Webo, sezon başından beri 50'ye yakın resmi maç oynadıklarını hatırlatarak, “Şu an itibarıyla 61 maçımız garanti. Bu hem F.Bahçe hem de Türk futbolu için çok büyük bir rakam” yorumunu yaptı.

Takım olarak zorlu maç trafiğinde iyi dinlenerek maçlara çıkılması gerektiğini hatırlatan Webo şunları söyledi: Bu tabloya göre rotasyon olması gerekiyor. Hocamız bunu çok iyi yapıyor. Sosyal hayatımıza dikkat ederek mümkün olduğu kadar maçlara iyi hazırlanmaya çalışıyoruz. Fenerbahçe'nin 3 kulvarda yoluna devam etmesi gurur verici. Şu anda şampiyonluk şansımız arttı. Puan farkını biraz daha azaltmayı başardık. Sonuna kadar kovalayacağız şampiyonluğu.

LAZIO BÜYÜK KULÜP AMA!

Lazio'nun iyi bir takım olduğunu dile getiren Kamerunlu oyuncu UEFA Avrupa Ligi için şöyle konuştu: Lazio İtalya'nın köklü kulüplerinden. Var gücümüzle hazırlanacağız. Avrupa Ligi'nde şu ana kadar harika grafik çizdik. Takımda çok tecrübeli futbolcular var. Çeyrek finalde ilk kez oynayacak arkadaşlarımız ve bizim için de büyük bir şans. Tüm konsantrasyonumuzla maça hazırlanacağız ve tur atlamak istiyoruz.

Yayınlanma Tarihi:18:17,