SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kamerunlu yıldız, başta teknik direktör Aykut Kocaman olmak üzere tüm takım arkadaşlarının kendisine büyük destek verdiğini dile getirdi.

Süper Lig'in devre arasında Fenerbahçe'ye transfer olan ve sarı-lacivertli takıma kısa süre uyum sağlayarak elde edilen başarılarda önemli pay sahibi olan Pierre Webo, “Burada çok mutluyum. Büyük başarılar için geldim. 3 kulvarda yolumuza devam ediyoruz. Fenerbahçeli taraftarları mutlu etmek için ne gerekiyorsa yapacağız” diye konuştu.

Kamerunlu oyuncu, başta teknik direktör Aykut Kocaman olmak üzere tüm takım arkadaşlarının kendisine büyük destek verdiğini dile getirerek şöyle konuştu:

“İBB'de oynadığım dönemde Fenerbahçe'ye karşı zorlu maçlara çıkmıştık. Şükrü Saracoğlu'nun atmosferinden müthiş etkilenmiştim. Doğru adreste olduğumu düşünüyorum” dedi.

Viktoria Plzen ile oynanan ilk maçta attığı golden sonra büyük sevinç duyduğunu ancak sakatlandığı için bunu doyasıya yaşamadığını anlatan Kamerunlu golcü, en büyük tesellisinin takımın sakat olduğu dönemde elde ettiği başarılı sonuçlar olduğunu vurgulayarak, “Artık iyileştim. Katkımı sürdürmek için mücadele edeceğim” mesajını gönderdi.