SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bir dönem Real Madrid’de de oynayan Kayserispor Teknik Direktörü Robert Prosinecki, Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi’nde oynayacağı Real Madrid maçının zor bir karşılaşma olacağını söyledi.

Mourinho’nun Galatasaray maçını izlemek için Kayseri’ye geldiğini hatırlatan tecrübelik teknik adam, ” Mourinho, Şampiyonlar Ligi’nde Galatasaray kendi rakipleri olduğu için Kayseri’ye gelerek maçı izledi. Kendi gözleri ile görmek için buraya geldi” dedi.

Dünyanın en tanınmış teknik direktörlerinden biri olan Jose Mourinho’yu Kayseri’de misafir etmenin büyük onur verdiğini söyleyen Prosinecki, “Bizim için de güzel bir fırsat oldu kendi takımımızı tanıtmak açısından. Burada onu misafir etmek bizim için de bir gurur kaynağı oldu. Kayseri’de Galatasaray takımını daha yakından takip etti. Stadyumda da atmosfer her zamankinden daha da üst seviyeye çıktı” diye konuştu.

Bir dönem Real Madrid’de de forma giyen Prosinecki, Şampiyonlar Ligi’ndeki karşılaşma ile ilgili olarak, “Maç Galatasaray ve Real Madrid açısından zor bir maç olacaktır” değerlendirmesinde bulundu.