SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Santos’un genç yıldızı Neymar, İtalya ile Brezilya arasında oynanan ve 2-2’lik beraberlikle sonuçlanan karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada Mario Balotelli’nin büyük bir hayranı olduğunu söyledi.

Karşılaşma sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Brezilya’lı yıldız, “O hayranı olduğum bir futbolcu. Çok iyi bir futbolcu ve de çok iyi bir insan” dedi.

Maç hakkındaki görüşlerini de açıklayan Neymar, “Bence iyi bir çıkarttık. Pas oyununda kendimizi her geçen gün geliştiriyoruz. Takımın geliştiğini siz de görebilirsiniz” ifadelerini kullandı.

QPR’nin kaleccisi Julio Cesar da maç sonrası verdiği demeçte “Oyun bizim kontrolümüzdeydi. bizim hatalarımızdan iki gol buldular. Tabii ki İtalya iyi bir takım. Ama goller bizim hatalarımızdan kaynaklandı” şeklinde konuştu.

Gremio’nun 21 yaşındaki orta daha oyuncusu Fernando da “Eğer kazanmış olsaydık daha mutlu olurduk. Ama takım olarak iyi bir performans sergiledik. Bu beraberlikten de gerekli dersleri çıkartacağımızı düşünüyorum” açıklamasını yaptı.

(Goal)

Yayınlanma Tarihi:16:02,