SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fatih Terim günlerdir Real Madrid ile yaptıp, Real Madrid ile kalkıyor. Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinde karşılaşacakları İspanyol ekibini bizzat Barnabeu Stadı’na giderek izleyen Terim, iki günlik izinde de boş durmadı ve rakiplerini analiz etti.

Dün yardımcıları ile fikir alışverişinde bulunan İmparator, kendilerini Avrupa’nın en iyi 8 takımı arasına sokan oyun felsefesinden ödün vermek istemiyor.

Wesley Sneijder, Burak Yılmaz ve Drogba gibi etkili hücum silahlarına sahip olan Fatih Terim, tam saha pres yaptırması halinde bu isimlerin verimlerinin düşmesinden çekiniyor. Bu durum Terim’i yeni arayışlara itiyor.

RONALDO’YA ÖNLEM YOK

İki maçtır orta sahayı Hamit-Melo-Selçuk üçlüsü ile kontrol eden Galatasaray’ın teknik patronu, Real Madrid’i imha planını hazırladı. Başta Ronaldo olmak üzere kimseye özel önlem almayacak Fatih Terim, rakiplerine hiç boş alan bırakmayacak ve Hamit-Melo-Selçuk’tan oyunu sıkıştırmalarını isteyecek.

KOPYA DORTMUND’DAN

Bekler Eboue ve Riera’ya da bu oyun planında büyük iş düşecek. Terim, Şampiyonlar Ligi gruplarında Real Madrid’i geride bırakan Dortmund’un stratejisini izleyecek.

Bahadır Çoşişler / AMK

Yayınlanma Tarihi:10:04,