SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Hatıralar sarmış 4-1 yanımı!’

Eşiyle birlikte katıldığı organizasyonda sahneye çıkan Emre Belözoğlu, F.Bahçe formasını ilk giydiği derbide elde edilen farklı galibiyeti hatırlattı.

Güncellenme: 11:43, 21/03/2013
‘Hatıralar sarmış 4-1 yanımı!’

F.Bahçe Kaptanı Emre Belözoğlu, TESYEV’in kuruluşunun 14. yıldönümü nedeniyle Four Seasons Bosphorus’ta gerçekşen baloda sahneye çıktı. Sakatlığı nedeniyle milli takım kampından çıkarılan ve tedavisini sürdüren tecrübeli futbolcu eşi Tuğba ile katıldığı gecede ‘Hatıralar sarmış dört bir yanımı’ şarkısını okudu. Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Yönetim Kurulu Üyesi Emir Sarıgül ile Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ve çok sayıda davetlinin hazır bulunduğu organizasyonda Emre’nin seçtiği şarkı çeşitli yorumlara neden oldu.

G.SARAY’A KARŞI İYİ MAÇIYDI

SARI-lacivertli taraftarların 2008’de Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda oynanan ve 4-1 F.Bahçe lehine biten maç sonrasında gündeme taşıdığı şarkıyı okuyan Emre’nin ezeli rakiplerine gönderme yaptığı izlenimi ortaya çıktı. Türkiye’ye döndükten sonra ilk G.Saray derbisinden farklı bir galibiyetle ayrılan Emre, Aragones dönemindeki tarihi maçın 55. dakikasında oyuna girmişti. Kadıköy’deki farklı galibiyetin yaşandığı derbide şu anda G.Saray’da forma giyen Burak Yılmaz da sarı-lacivertli formayı giymişti. Ebru Gündeş’in sahne aldığı organizasyonda Emre’nin şarkısı salonun büyük alkışını topladı.

Eser ERENLER