SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Ben öyle bir F.Bahçeli'yim ki, bu formayı giymeden önce malzeme taşımaya bile razıydım. 10 yıldır buradayım, hiç problem olmadım.”

“Emre ile çok yakınım, aramızda problem olmaz. İkimizin 3 Temmuz'dan sonra neler yaşadığını, nelerle uğraştığını bir tek biz biliriz.”

“Yüz ifademin nedeni çektiğim acılar. Sakat sakat oynamayı ben istedim ama ağrılarım arttı. Hocam ve başkanım için oynuyorum.”

Fenerbahçe’de son günlerde her şey iyi gidiyor. Avrupa'da ve ligde yoluna kayıpsız devam eden sarı-lacivertlilerde herkes, Volkan Demirel'deki sıkıntıyı merak ediyor. Normalden daha az gülen, yüzü asık olan ve mutsuzluğu yüzünden okunan milli eldiven, sebebini dost ortamında açıkladı.

‘TEK HEDEFİM BAŞARIMIZ’

Arkadaşlarıyla sohbet eden Volkan, “‘Moralin neden bozuk? Emre geldiğinden bu yana yüzün hep asık” diye sorulan sorulara önce tepkisiz kaldı, konuşmak istemedi. Ama konu uzadıkça sinirlenip patladı ve ne kadar iyi bir F.Bahçeli olduğunu gösterdi. İşte milli eldivenin sözleri:

“Ben öyle bir F.Bahçeli'yim ki, bu formayı giymeden önce malzeme taşımaya bile razıydım. 10 yıldır buradayım. Hiçbir zaman problem olmadım. Bundan sonra da olmayı düşünmüyorum. Tek hedefim Fenerbahçe'nin başarısıdır.

  ‘ACILARIM SÜREKLİ ARTIYOR’

Emre’ye büyük saygım var. Milli takımdan da yakın arkadaşım. Kendisine kaptanlık pazubandını ellerimle teslim ettim. Kendisiyle aramızda böyle bir problem olamaz. Öyle ki F.Bahçe'de, 3 Temmuz sonrasında Emre ve benim neler yaşadığımızı bir tek biz biliriz. Camianın desteğini de arkamıza alarak.

Benim en büyük problemim omzumdaki sakatlık. Doktorlar ameliyat olmadan bunun düzelmeyeceğini söylediler. Tedaviyle ayağa kalktım, kendimi iyi hissettiğim için de oynadım. Ancak zaman geçtikçe acılarım arttı.

‘HOCAM VE BAŞKANIM İÇİN’

Aykut Kocaman benim için çok önemli bir insan. Sakat sakat oynuyorsam hocam ve başkanım Aziz Yıldırım için oynuyorum. Çünkü sene başından bu yana yapılan eleştirileri hak etmediler. Bizim başarımız, onların başarısı. Bu yüzden fedakarlık yapıp oynuyorum.

Çevremdekiler ‘Suratın neden asık' diye soruyorlar. Acı çekerken oynamak hiç kolay bir şey değildir. Şampiyonluğa giden bu yolda takımımı yalnız bırakmamak için iğneyle, ağrı kesiciyle ve biraz daha özveriyle elimden geleni yapmaya devam edeceğim.”

TOPA YUMRUK DEĞİL, ‘TOKAT’ ATABİLİYOR!

Antalya maçının en kritik pozisyonunu seyredenler hatırlayacaktır. Bir anda 6 pasın önüne seken topu Volkan, eliyle kepçe yaparak tokatlamıştı. Normalde yumruk atarak topu uzaklaştırması gerekiyordu ama o avcunun içiyle topu havaya kaldırarak itti topu. Bunun sebebinin de Volkan'ın omzunda geçmeyen sakatlığının olduğu ve yumruk atmasını engellediği öğrenildi.

 HEDEFİ RÜŞTÜ REÇBER

Rüştü Reçber, sarı-lacivertli takımda 380 resmi maça çıktı ve 293 lig maçında oynadı. 322 resmi maça çıkan 238 Lig maçında forma giyen Volkan'ın hedefi Rüştü Reçber'in rekorunu kırmak.

Sadi Kemal YAŞAR/AMK

Yayınlanma Tarihi:10:03,