SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

G.Saray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu’nda düzenlenen Mart ayı Divan Toplantısı’na katıldı. Burada bir konuşma yapan Aysal, sarı-kırmızılı kulübün yükselişinin süreceğini ve buna engel olanlarla mücadele etmeyi sürdüreceklerini söyledi.

Ünal Aysal’ın konuşmasından satırbaşları şöyle:

– G.Saray olarak verdiğimiz mücadele sadece yeşil sahalarla sınırlı değil. Gelen her başarı sonrasında belli bir azınlığın saldırısına, eleştirisine maruz kalıyoruz. Schalke 04 maçından önce de bunları gördük, yaşadık. Drogba ve Sneijder transferinde de durum aynıydı. Önce gelmez, niye gelsin dediler. Daha sonra tutmaz, yaramaz demeye başladılar.

– Bize dediler ki sizin bu yükselişinize izin vermezler. Bizim görevimiz G.Saray için çalışmak ve G.Saray’ın menfaatlerini göz etmektir.

– Son 2 yıldır arka arkaya borçlarımız azalıyor. Borçlarımız azaldıkça, sportif başarılarımız dünyada ses getirmeye başladıkça içeriden de saldırıya uğruyoruz. Bu yönetimin başarısını istemeyenler de var. Ancak biz yılmıyoruz. Her saldırıya karşı cevap verecek gücümüz var.

– Şampiyonluklar da çeyrek finaller de G.Saray içinse sadece ara duraktır. Bizler bu yolculukta bir süre geminin dümenini tutan G.Saray’ın neferleriyiz. G.Saray misyonu bellidir. Bizler bu misyona sahip olarak kısa dönemimizde elimizden gelen mücadeleyi sergiliyoruz. Kendimize bir hedef belirledik. G.Saray’ı 2020 yılına kadar Avrupa’nın en saygın, en güçlü 10 kulübünden biri haline getirme mücadelesi veriyoruz. Bu mücadelemiz de devam edecektir.

Yayınlanma Tarihi:15:07,