SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray ile Fenerbahçe şampiyonluk yarışında büyük bir mücadeleye girdi. Sarı- Kırmızılı takım ligin bitimine 8 hafta kala ezeli rakibinin 4 puan önünde lider durumda bulunuyor.

Herkes bu büyük yarışta kimin hedefe ulaşacağını merakla beklerken 2 takımın yöneticileri şimdiden söz düellosuna başladı.

Fenerbahçe Başkanvekili Abdullah Kiğilı, ligin boyunun her hafta biraz daha kısaldığını ifade ederek, “Şampiyonluk düğümü Kadıköy'de Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanacak dev derbiyle çözülecek. Kalan 8 haftada en iyi sonuçları alacağımıza eminim. Bu sezon 3 kulvarda ayakta kalan tek takım biziz. Bizim için 3 kupada büyük önem taşıyor. Galatasaray ve diğer rakiplerimizi yeneceğimize eminim. Futbolcularımıza ve teknik heyete güvenimiz her bakımdan tam” ifadesini kullandı.

ALBAYRAK ŞAMPİYONLUKTAN EMİN

Kiğılı bu sezon inişli ve çıkışlı bir grafik çizdiklerini vurgulayarak, “Ligin final bölümüne girdik. Burada göstereceğimiz performansla hedefe varacağımıza eminim” dedi. Kiğılı'nın bu açıklamalarına cevap gecikmedi. G.Saray'ın sempatik tavırlarıyla dikkat çeken yöneticisi Abdurrahim Albayrak, “Fenerbahçe rüya görmesin. Bu sezon şampiyon kesinlikle biz olacağız” ifadesini kullandı.

“BU İŞİN ÜSTESİNDEN GELECEK GÜÇTEYİZ”

G.Saray'ın her rakibe saygı duyduğunu ve kimseyi küçümsemediğini vurgulayan Albayrak, “Ancak yıldızlar topluluğu kadromuz, inançlı futbolcularımız ve değerli teknik adamlarımızla bu işin üstesinden gelecek bir takımız. F.Bahçe ve Beşiktaş'la yaptığımız zorlu mücadeleden galip çıkarak şampiyonluğu göğüsleyeceğiz. Fenerbahçe'yi Kadıköy'de yeneceğimizi düşünüyorum. En büyük favori G.Saray” diye konuştu.

ALBAYRAK ZAFERDEN EMiN

Abdurrahim Albayrak, Kiğılı'nın “10 Mayıs'ta şampiyonuz” sözlerine “Kimse rüya görmesin” cevabını verdi.

Yayınlanma Tarihi:14:43,