SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş'ın efsane oyuncuları arasına giren eski futbolcusu Pascal Nouma haftasonunu Kartalkaya'da geçirdi. Düzenlenen Drop Lounge'taki partide eğlenen Nouma, gecenin ilgi odağı oldu.

Futbola eskisi kadar ilgi duymadığını söyleyen Pascal Nouma, “Futbol yerine başka sporlara ilgi duyuyorum. Ligde kimin şampiyon olacağının da bir önemi yok. İyi futbol oynanmıyor. Bana ‘En iyi futbolcu kim?’ diye soruyorlar. Öyle bir kişi yok. Manuel Fernandez benim arkadaşım. İyi futbolcu ama 6 ay önce iyi oynuyordu. Şimdi formu düştü. Sneijder’i beğenmiyorum. Drogba da yeni transfer. Bu sene değil ama gelecek sene faydalı olur. Ben bu futbol liginde teknik direktör olsam Yılmaz Vural gibi futbolcularımı döverim. Çünkü hatayı sevmem” dedi.

FENER DE CİMBOM DA ELENİR!

Avrupa kupalarında çeyrek finale yükselen Fenerbahçe ve Galatasaray’ı tebrik ettiğini, dile getiren siyahi yıldız, “Türk futbolun içinde bulunduğu durumu değerlendirirsek çeyrek final ikisi içinde büyük başarı. Sezon başında bu başarıları kimse hayal edemezdi. Avrupa futbolu da çok iyi değil. Ama çeyrek finalde işler zorlaştı. Fenerbahçe’nin Lazio, Galatasaray’ın Real Madrid karşısında şansları yok. İkisi de elenir. Yarı final şansları az. Hele Galatasaray’ın Real Madrid’e ilk maçtan teslim olacağını düşünüyorum. Muslera ve defansa çok iş düşüyor. Çeyrek finali getiren isim Muslera’ydı. Çok büyük kaleci. Sezon sonu Galatasaray elinde zor tutar” diye konuştu. (Milliyet)

Yayınlanma Tarihi:15:02,