SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gaziantepspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Orduspor maçı sonrasında, galip geldikleri için mutlu olduklarını ifade ederek, “Öncelikle Orduspor gibi zor bir deplasmanda, seyirci takımını mükemmel derecede takımını destekledi. Belki Anadolu'da tribünü dolduran bir takımın önünde üç puanı almak önemliydi. Bu baskıyı da biliyorduk.

Bulunduğumuz konum itibariyle hem onların hem bizlerin puan anlamında sıkıntımız vardı. Böyle bir deplasmanda üç gol atarak galip gelmiş olmamızdan dolayı mutluluk duydum. Futbolcularımı kutluyorum. Orduspor'a da başarılar diliyorum” dedi.

Gaziantepsporlu futbolcu Kemal Tokak ise zor bir mücadele olduğunu vurgulayarak, “Öncelikle maç hem bizim hem de Orduspor için çok zordu. Bu maçta galip gelen takım daha üst sıralara çıkacaktı. Sonuçta bunu biz başardık inşallah önümüzdeki maçlarda da en iyi futbolu oynayıp, Gaziantepspor'u gereken yerlere taşımak istiyoruz” diye konuştu.

Maça sonradan dahil olan Gaziantepsporlu futbolcu Oktay Delibalta ise, önemli bir galibiyet aldıklarına değinerek, “Orduspor'da bizde düşme potasındaydık. Belki ligde en önemli maç diyebilirim. Kümede kalma adına aldığımız bu üç puan bize büyük avantaj sağlayacak. Çok mutluyuz. Orduspor'a başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.