SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş seyircisi, İnönü Stadı'na en güzel şekilde veda etmek istiyor. Fakat siyah-beyazlı takım aldığı sonuçlarla taraftarına adeta sırt çevirmiş durumda. Yönetimin hazırladığı 4 maçlık kombinelerden 6200 adet alan Beşiktaş taraftarı, buna karşın galibiyet görmeyi ise unuttu.

Kasımpaşa maçıyla birlikte sadece 4 karşılaşmaya daha ev sahipliği yaptıktan sonra yeni haline getirilmesi için yıkılacak olan İnönü'deki son 5 maçta sadece 1 kez kazandı siyah-beyazlılar. F.Bahçe karşısında gülen Kartal, G.Antep, Karabük ve İstanbul BŞ ile berabere kaldı, dün akşam ise Kasımpaşa yenilerek FEDA sezonunda İnönü'nün hakkını veremedi.

SADECE 5 KEZ KAZANDI

Ayrıca siyah-beyazlı takım, dün İnönü'de kaybettiği Kasımpaşa önünde tarihinde ilk kez mağlubiyet almış oldu. Dün akşamdan önce yapılan 19 maçın 14'ünü kazanmayı başaran Beşiktaş, resmen tarihi yeniden yazdı!

Son detay ise Beşiktaş'ın bu sezon İnönü'de 2 maç üst üste taraftarını sevindirememesi. Sezon boyunca sadece 5 kez İnönü'de kazanan Kartal, taraftarını hüsrana uğrattı.