SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Milan’ın İtalyan golcüsü Mario Balotelli basında kendi hakkında çıkan çoğu şeyin gerçekle alakasının olmadığını belirtti. Kendisi hakkında çıkan çoğu haberin basının uydurması olduğunu söyleyen genç golcü Le Lene‘ya yaptığı açıklamada, “Hakkımda çok sayıda hikaye uyduruluyor. Mesela evimi yaktığım doğru değil. Öte yandan hiçbir zaman Manchester United taraftarı da dövmedim. Inter idmanlarında da Milkan forması giymedim. Bunlar hep basının uydurması. Hakkımda yapılan haberlerin %0.1’i bile doğru değil.” dedi.

Hiçbir zaman araba parçalamadığını da söyleyen Balotelli, “Hiçbir zaman araba yok etmedim. Bunlar ben çocukken yapamayacağım şeylerdi. Bir eve ve arabay sahip olamazdım. Bazen normal bir insan olmak için kendimi zorluyorum.” sözlerini kulllandı.

Hep iyi teknik adamlarla çalıştığının altını da çizen Balotelli, “Bir oyuncu olarak hep iyi teknik adamlarla çalıştım. Jose Mourinho ile çalışmak bir şanstı. Aynı şekilde Mancini de öyle. O sadece yaptığım faullere kızıyordu ama onunla da aramda sorun yoktu.” dedi. (Goal.com)