SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Denizlispor mağlubiyeti sonrası ikinci yarının en kritik maçlarından birini Torku Konyaspor'a karşı oynayacak olan Çaykur Rizespor'da yapılan çalışmalar hep 3 puan üzerine kurulu…

Teknik direktör Mustafa Denizli idmanları büyük bir titizlikle yaptırırken taktik çalışmalarını defalarca durdurup tekrar tekrar istediklerini anlatıyor ve uygulamalı şekilde gösteriyor. 42 puanla 3. sırada bulunan yeşilmavililerde Torku Konyaspor maçı öncesi oldukça motive görünen Mustafa Denizli, “Başka yerlerden gelecek haberler bizi ilgilendirmiyor. Kendi işimizi kendimiz gördüğümüz müddetçe rahat olacağız” derken son deplasman maçında iyi bir görüntü vermediklerini ancak Torku Konyaspor kazanmak istediklerini vurguladı.

“Puan kaybının telafisini yapacağız” diyen deneyimli teknik adam “Önümüzdeki 6 haftada ligin yukarısı netleşir. Ligde evimizde bir galibiyet serisi yakalamış durumdayız. Bunu devam ettirmek istiyoruz. Bu seri içerisinde çok önemli takımlarla maç yapacağız. Önümüzdeki 5-6 hafta bizim için olağanüstü önemli haftalar. Rize'de yakaladığımız muhteşem bir görüntü var. Bu görüntüyü devam ettirmek istiyoruz. Başka alternatifimiz yok” şeklinde konuştu.

BİLETLERDE İNDİRİM

Çaykur Rizespor'da Torku Konyaspor maçı öncesi cezalı olan Mesut ile sakatlığı bulunan Çetin'in dışında eksik oyuncu bulunmuyor. Çaykur Rizespor yönetim kurulu bu maç öncesi bilet fiyatlarında damping yaptı ve maraton tribünü bilet fiyatlarını 10, kale arkaları bilet fiyatlarını ise 1 TL'ye indirdi.