SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray'ın Hollandalı yıldız futbolcusu Wesley Sneijder'in eşi Yolanthe Sneijder-Cabau, dizi çalışmaları için Türkiye'de bir televizyonla anlaşmak üzere.

Amsterdam'da katıldığı etkinlik sonrasında Hollanda televizyonu RTL Boulevard'ın mikrofonlarına konu hakkında açıklama yapan Yolanthe, “Evet birkaç televizyonla görüşüyorum” diyerek detaylı açıklama yapmaktan kaçındı.

Dünyaca ünlü yıldız Wesley Sneijder'in model ve oyuncu eşi Yolanthe Sneijder- Cabau, başkent Amsterdam'da düzenlenen Çocuk İstismarı Vakfı (Stichting Kindermisbruik) etkinliği sonrasında Hollanda'nın RTL Boulevard televizyonu mikrofonlarına konuştu.

Türkiye'deki oyunculuk kariyeri konusunda dizi çalışmaları için Türk televizyonlarından biriyle görüşme içerisinde olduğunu açıklayan Yolanthe, “Kağıt üzerine henüz bir şey dökülmediği için bu konuda fazla detaylı bir açıklama yapmak istemiyorum. Ama Türk televizyonunda bir şeyler yapma planım var, yok değil. Bu konudaki çalışmalar ve görüşmelerimiz devam ediyor. Umarım en kısa süre içerisinde sonuçlanır ve bizde detaylı açıklamayı yaparız” dedi.