SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cengiz Abazoğlu’nun hazırladığı defileyle moda severlerle buluşan Yolanthe Cabau, “Real Madrid’i mahvedeceğiz, sahadan sileceğiz” dedi.

Mercedes-Benz Fashion Week kapsamında ‘adL+Cengiz Abazoğlu’ “Black is Black defilesiyle moda severlerin karşısına çıktı. Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Wilma Elles, Didem Soyan, Merve Büyüksaraç, Ebru Öztürk, Merve Boluğur ve Yolenthe Cabau’nın aralarında bulunduğu birçok manken podyuma çıktı. Moda severlerin yoğun ilgi gösterdiği defileye çok sayı da gazeteci de katıldı.

Defile sonrasında basın mensuplarının karşısına çıkan Cengiz Abazoğlu, Merve Boluğur ve Yolenthe Cabau merak edilen soruları cevapladı. Bir basın mensubunun defile hakkında soru sorması üzerine Yolenthe Cabau, “Gerçekten bayıldım. Cengiz Bey’in yaptığı her şey çok güzel. Bu giysilerin içinde olmak benim çok güzel bir duygu. Türkiye’de podyuma çıktığım içinde büyük bir onur duyuyorum dedi.

Galatasaray / Real Madrid eşleşmesini de değerlendiren Cabau, “Bu eşleşmeden dolayı çok mutlu oldum. Galatasaray, Real Madrid’den kat kat daha üstün. Real Madrid’i mahvedeceğiz, sahadan sileceğiz. Real Madrid’de birçok arkadaşı var. Ancak Real Madrid’i sahadan silmek istiyor” şeklinde konuştu.

 

Yayınlanma Tarihi:21:45,