SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Nani imza için umutlu

United'ın Portekizli yıldızı, kendini iyi hissettiğini açıkladı ve sergileyeceği perfomansla insanları şaşırtarak yeni kontratı hak ettiğini ispatlayacağını iddia etti.

Güncellenme: 17:58, 14/03/2013
Nani imza için umutlu

Manchester United forması giyen Nani, 2014’te sona erecek kontratı öncesi kulübünün kendisine yeni bir teklif yapacağına inanıyor. Son maçlarda sürpriz bir biçimde 11’de şans bulması hakkında açıklamalarda bulunan Nani, “Kendime güveniyorum ve hâlâ takımım için iyi birr performans yansıtabileceğime inanıyorum. Büyük maçlarda önemli işler yapabileceğimi düşünüyorum. 2 ay boyunca sakattım ama şimdi hazırım. Dahası takımdaki bazı isimler de sezon sonu yaklaştıkça yorulmaya başladı. Şimdi benim zamanım.” diyerek tam olarak hazır hale geldiğini ifade etti.

Nani, son dönemdeki formu hakkında ise “İyi bir form yakaladığımı düşünüyorum. Potansiyelimin zirvesine de yaklaşıyorum. Önümüzdeki birkaç maç içerisinde izleyenlere sürprizler yapabilirim.” diyerek sezonun geri kalan bölümünde iyi bir futbol sergileyeceğine inandığını açıkladı.

Son olarak takımdan ayrılacağı iddiaları üzerine Sir Alex Ferguson’un kendisine sahip çıkması hakkında ise “Sir Alex’e her maçta  bana güvenebileceğini kanıtlamak istiyorum. Takıma yapacağım katıkının galibiyetlerde rol oynayabileceğini göstermek istiyorum. Bunun için de çalışmaya devam edeceğim ve elime ne zaman şans geçerse elimden geleni yapacağım.” diyerek bunu karşılıksız bırakmayacağını dile getirdi.

Nani, bu sezon Premier lig’de 10 kez forma giydi ve takımının attığı 3 golde rol aldı. (Goal.com)