SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ekonomik yönden sıkıntılı günler geçiren Beşiktaş, Avrupa kupalarında yer almak istiyorsa bu ay sonuna kadar futbolcu ve kulüplere olan 60 milyon TL’lik borcu kapatmak zorunda.

Sezon başında Avrupa kupalarından men edilen Beşiktaş, önümüzdeki yıl da aynı sorunu yaşamamak için yoğun çaba sarf ediyor. Mart ayı sonuna kadar futbolcu ve kulüplere olan 60 milyon TL'lik borcu ödemesi gereken Siyah-Beyazlılar, bu konuda yapacakları anlaşmaları da UEFA'ya bildirmek zorunda. Fanatik’in haberine göre ; Aksi halde Kara Kartal, Şampiyonlar Ligi ya da Avrupa Ligi'nden uzak kalma tehlikesiyle karşı karşıya. Bu konuyu listenin ilk sırasına alan başkan ve yöneticiler, sorunu ortadan kaldırmak adına bütün mesailerini harcıyorlar.

TEK TEK GÖRÜŞÜYORLAR

Önümüzdeki 20 günlük süre içerisinde bir çözüm bulunamaması durumunda UEFA'nın belirlediği kriterleri yerine getiremeyecek olan Beşiktaş, Avrupa Arenası'nda yer alamadığı takdirde çok daha büyük kayıp yaşayacak. Sezon başında Avrupa Ligi'nden men edilen Siyah-Beyazlılar'da bütün yönetim, borçlu oldukları futbolcu ve kulüplerle tek tek görüşerek bu olumsuzluğu gidermeye çalışıyor.

İnternetspor