SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Seyircisiz Bate maçında dışarıdan gelen işaret fişekleri yüzünden tekrar ceza alan F.Bahçe, 2 bin özel güvenlik görevlisiyle Kadıköy'de resmen kuş uçurtmayacak…

Seyircisiz oynanan F.Bahçe-Bate Borisov karşılaşmasında stat dışından sahaya paraşütle meşale attığı iddia edilen 32 yaşındaki Serkan Babalı, Tekirdağ'da gözaltına alındı. Bir yıl önce Kartal Cezaevi'nden firar ettiği, yarama, gasp, yağma ve hırsızlık gibi 30 ayrı suçtan kaydının bulunduğu belirlenen taraftar tutuklanarak ceza evine konuldu.

Fenerbahçe’nin cezası nedeniyle seyircisiz oynanacak Viktoria Plzen maçı için F.Bahçe Şükrü Saracoğlu Stadı çevresinde kuş uçurtulmayacak. Stat çevresini kontrol altına alabilmek için F.Bahçe Yönetimi, 2 bin özel güvenlik görevlisi görevlendirecek. Ayrıca stat çevresinde yoğun güvenlik önlemlerinin alınacağı, stat çevresine maçın başlamasına 1 saat kala taraftarların alınmayacağı öğrenildi. Yani yanlışlıkla stadın etrafında sigarınızı yakmaya kalksanız, büyük bir ihtimalle uyarılacaksınız. O yüzden dikkatli olmanızda yarar var.

Yayınlanma Tarihi:13:04,