SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor’un yıldız futbolcusu Pabla Martin Batalla’nın fotoğraflarının yer aldığı, ’10’un adı Batalla’ sergisi takım arkadaşlarının yanı sıra, yöneticileri ve belediye başkanlarını da buluşturdu.

Emre Koşak’ın objektifine maç esnasında takılan Batalla fotoğrafları Korupark’a 10 gün boyunca sergilenecek. Serginin açılışına Batalla ile birlikte Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursasporlu yöneticiler Erkan Kamat, Selçuk Eren, yeşil-beyazlı futbolcular Edu, Ferdinand, Basser, Belluschi de katıldı. Batalla, kendisinin fotoğraflarının sergide yer almasından dolayı mutlu olduğunu söylerken, “Emre’nin bana bu jesti iyi bir şey. Takım arkadaşlarımın burada olması bana ekstra mutluluk kattı. Çok güzel fotoğraflar var. Gurur duyuyorum. Böyle güzel anıların devamını ben de isterim” dedi.

Batalla, Trabzon maçından iyi oynayıp 3 puanı almak istediklerini ifade ederek, “Şu anda iyi bir yerdeyiz. Burayı korumayı ve yukarıları garantilemek istiyoruz. Sezon sonunda zirvede olup Avrupa’da mücadele etmek amacındayız” diye konuştu.

Gazeteci Emre Koşak da, mutluluğun tablosunu sergilediğini ifade ederek, “Fotoğraflar Türk Eğitim Vakfı yararına satılacak. Batalla’nın sevinci, üzüntüsü maçlardaki bütün yüz ifadelerini fotoğraf karelerine yansıttım. 15 fotoğraf yer alıyor. Umarım izleyenler beğenir” şeklinde konuştu.