SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tecrübeli hoca yaptığı açıklamada, “Karşılaşma çok büyük bir çekişme içinde oynandı. Maçı girdiğimiz gol pozisyonları açısından normal olarak yorumlayabiliriz ama maçın gidişatına göre bu kadar açık skor normal değildi. 4-1’den daha önemlisi 3 puandı” dedi.

Bu sezon en çok koştukları maçın Bursaspor karşılaşması olduğu hatırlatılan Kocaman, “Golü yeme rahatsızlığıyla maça başladık. Karşılığı vermek için tempoyu çok arttırdık. İkinci gol için takım çok arzulu oynadı. İkinci yarı başlarken Bursaspor 2-1’den sonra oyunu bizim sahamıza yıkmaya çalıştı. 3-1’den sonra oyun tamamen döndü. Yüksek tempolu ve zevkli bir maç oynandı” ifadelerini kullandı.

Şampiyonluk şansı hakkında sorulan soruya ise; “Hesaplarla ilgili sadece konuşuyoruz, kafamızdakileri söylüyoruz. Hesaplar tutmayabiliyor, düşündüğünüz gibi olmuyor. Bu hafta bizim için ekstra bir hafta oldu. İki gün kafa olarak dinleneceğiz sonra Plzen maçına hazırlanacağız. Şu virajı iyi atlatırsak, tekrar yeni bir seri için çalışacağız” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:08:31,