SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Beşiktaş'ın hedefi şartlar ne olursa olsun şampiyonluktur. O yolda ilerleyeceğiz. Olur ya da olmaz, o çok önemli değil. Ortaya koyduğumuz istek, hırs ve arzu ile mücadele edeceğiz.”

BJK Ataköy Futbol Okulu'nun açılışında konuşan Beşiktaş Kaptanı İbrahim Toraman, şampiyonluğu kovalayacaklarının sözünü verdi. “Gönül isterdi ki Trabzon'u yenelim” diyen tecrübeli oyuncu şunları söyledi: “Ancak Trabzonspor'un da puana çok ihtiyacının olması ve belki biz de biraz yorgun olduğumuz için çok iyi oynayamadık. Her şeye rağmen bu oyunla 1 puanla almak iyidir…”

‘MORALLİYDİK AMA…’

“Bizden önce oynayan G.Saray'ın kaybetmesi moral oldu ama sahaya beraberlik için çıkmadık. Kötü oynadık ama kaybetmedik. Şampiyonluğu istiyoruz, arzuluyoruz. Beşiktaş'ın hedefi şartlar ne olursa olsun şampiyonluktur. O yolda ilerleyeceğiz. Olur ya da olmaz, o çok önemli değil. Ortaya koyduğumuz mücadele, istek, hırs, arzu hem taraftarımızı hem camiamızı mutlu etmektedir. Ancak tabii ki bunun en güzel meyvesi şampiyonluktur. Şampiyonluk yaşamak bizim için, bu takım için unutulmaz olacaktır. Şu anda puan olarak biraz gerideyiz. Fakat sonuna kadar bunu kovalayıp daha da iyi oyunlar ortaya koyarak hedefimize ulaşmak istiyoruz…”

 ‘AMELİYAT SONRA!’

“Dizimdeki problem sürüyor. Bu nedenle ağrılar çekiyorum. Sezon sonunda ameliyat olacağım. Ağrılarım oluyor ama iğnelerle idare ediyorum. Maç içinde konsantrasyondan hisetmiyorum. Ama sonrasında ağrı oluyor. Bu şartlarda takımı yalnız bırakmak istemiyorum. Hedefimize ulaştıktan sonra inşallah tatil döneminde ameliyat olup en iyi şekilde yeni sezona hazırlanmak istiyorum.”

Ersoy ÖZDEM/AMK