SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig'de mücadele veren ve düşme hattında bulunan Akhisar Belediyespor'da, Gaziantepspor maçında kaçan 3 puana yanıyor. Yeşil-Siyahlı ekip 2 günlük iznin ardından Salı günü Yılmaz Atabarut Tesisleri’nde toplanacak.

Henüz ligin bitmediğine dikkat çeken Akhisar Belediyespor Başkanı Hüseyin Eryüksel, umutlarının devam ettiğini hiç kimsenin karamsarlığa kapılmamasını gerektiğini kaydetti. Başkan Eryüksel sözlerine şöyle devam etti:

“Ligin bitimin e 9 hafta var, her şey bitmiş değil. Deplasmanda 3 puanı kaybettik ancak kendi rakibimizden de 1 puan almış olduk. Taraftarımızdan istediğim karamsarlığa kapılmayın bu ligi son hafta Ordu maçına kadar kovalayacağız. Takımız çok iyi mücadele veriyor ve vermeye de devam edecektir. Sürprizlerle dolu bir lig yaşıyoruz ve 9 haftada da çok sürprizler göreceğiz.”

Pazar günü saat 13.30 da Manisa 19 Mayıs Stadı’nda oynayacağı Sivasspor maçı seyircisiz oynanacak olan karşılaşma için herhangi bir organizasyon olduğun Akhisar Belediyespor olarak desteğe hazırlık olduklarını dile getiren Başkan Eryüksel, “Sivasspor maçımız, Elazığ maçı ardından seyircisiz oynanacak, ancak bayan ve çocuklara girişler ücretsiz, Akhisar'da herhangi bir organizasyon olduğu takdirde desteklemeye hazırız” dedi.