SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursasporlu futbolcuların maç sonu açıklamaları şu şekilde:

Vederson; “ Geriye düşünce moralimiz bozuldu”

Gökçek Vederson maçın ardından yaptığı açıklamada, “ Maçta istediğimiz sonucu alamadık. İlk yarıda baskılı gözüken taraftık. İkinci gol de yardımcı hakem olduğu yerde duruyordu. Orta hakeme seslenmeye çalışıyordu. Ne söylemek istediğini biz bilemiyoruz. Belki ofsayt belki de faulü söyleyip golü iptal ettirmek istiyordu. Skor 2-1 olunca moralimiz bozuldu ve istemediğimiz bir sonuç ortaya çıktı” dedi.

Ferdinand; “ Skor bu olmamalıydı”

Devre arasında kiralık Bursaspor’a transfer olan ve bugün ilk kez 11'de başlama şansı bulan İngiliz oyuncu Anton Ferdinand maçın ardından yaptığı açıklamada sahada oynanan futbolun skora yansımadığını belirtti.

Ferdinand, “Maça iyi başladık ve golü de bulduk. İkinci yarıda her şey birden değişti. Geriye düştükten sonra hocamız atak oynayalım diye değişiklikler yaptı ama bunu başaramadık. Asla ve asla maçın sonucunda 4-1'lik bir skor olmamalıydı. Çünkü böyle bir oyun yoktu sahada” dedi.

 

Batalla: “ İşler istediğimiz gibi gitmedi”

Arjantinli orta saha oyuncusu Pablo Martin Batalla, maçın ardından yaptığı açıklamada istediklerini sahaya yansıtamadıklarını söyledi. Batalla, “ Maça iyi başladık ama galibiyeti koruyamadık. İlk yarı 1-1 bitti. İkinci yarıda belki oyunu lehimize çevirebilirdik diye düşünürken, Fenerbahçe golü buldu. Bu golden sonra işler istediğimiz gibi gitmedi. Bugün sakatlıktan dolayı bazı arkadaşlarımız sahada yoktu ama onların yerine oynayan arkadaşlarımızda iyi oynadılar” dedi.