SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Steaua Bükreş Başkanı Gigi Becali, Chelsea Başkanı Roman Abramovich’in ruhsuz bir takım oluşturduğunu ve gerçeklerin farkına varması için bir iki tokat yemeye ihtiyacı olduğunu savundu.

Sport TV‘ye açıklamalarda bulunan Becali, “Dünyadaki tüm milyarlar sizin olabilir. Bunun hiçbir önemi yok. Siz Chelsea ile oynadığımız maçta rakibin bir atağını gördünüz mü? Ben görmedim. Abramovich’in nasıl bir takım kurduğunu anlaması için bir iki tokat yemesi lazım. Eğer Londra’da oynanacak maçta bir gol atmayı başarırsak turu biz geçeriz. Bu takım bize 3 gol birden atabilecek bir takım değil.” dedi.

Chelsea’nin sadece bir maçını izlemesine rağmen doğru analiz yaptığına inanan başkan, “Chelsea çok yavaş bir takım. Eğer bize karşı bir kez daha böyle yavaş oynarlarsa onların canını fena yakarız. Ne Lampard ne Terry ne Hazard ne de Mata bize karşı varlık gösteremedi. Zaten Avrupa Ligi’nde şu ana kadar yenilmedik bundan sonra da yenileceğimizi düşünmüyorum. Ancak Şampiyonlar Ligi’ne gidersek orada Real Madrid ve Barcelona bize sorun çıkartablir. Diğer takımları ezer geçeriz.” ifadelerini kullandı. (tr.goal.com)

Yayınlanma Tarihi:16:51,