SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dün akşam Hollanda televizyonlarından SBS 6 da yayınlanan Shownieuws programında açıklamalarda bulunan Yolanthe Sneijder-Cabau, İstanbul'da mutlu ve huzurlu olduklarını belirterek tek sıkıntısının uykusuzluk olduğunu söyledi.

Galatasaray'ın dünyaca ünlü yıldız futbolcusu Wesley Sneijder'in eşi Yolanthe, Hollanda televizyonlarından SBS 6 da dün akşam yayınlanan Shownieuws programında özel hayatı konusunda bir çok özel açıklama yaptı. Yaklaşık 10 dakika süren röportajında Türkiye'deki tek sıkıntısının uykusuzluk olduğuna vurgu yapan Yolanthe, program sunucusu Koos van Plateringen'i Türkçe olarak “Merhaba, nasılsınız” diyerek İstanbul'da bir otelde karşıladı. Röportaja sunucunun “Nasıl, buraya alışabildin mi?” sorusuna, “Alışmaya başladım. Fakat yapılması gereken bir çok iş var” diyerek başlayan yenge Yolanthe, İstanbul'a geliş hikayesini anlattı.

“İSTANBUL HABERİNİ UYKUDA ALDIM”

Wesley Sneijder'in İstanbul gidecekleri haberini nasıl aldığını anlatan Cabau, “İstanbul'a taşınacağımız haberini Wesley beni uykudan uyandırarak bana verdi. Oğlumla uykuya dalmıştık. Wesley eve gelip beni uyandırdığında ‘Hayatım kalk 7 saat sonra İstanbul'a' uçuyoruz dedi. Çok şaşırmıştım, Milan'da arkadaşlarımla vedalaşamaya bile zamanım olmadı. Çok duygulanmıştım, gözlerim bile dolmuştu. Her şey çok hızlı gelişti ve şimdi buradayız” dedi.

“EN BÜYÜK SORUN UYKUSUZLUK”

İstanbul'da çok güzel bir evleri olduğunu söyleyen Yolanthe Cabau, “Burada çok güzel bir evimiz var. Milan'daki evimize çok benziyor. Çok yoğun olduğumuzdan dolayı yeterince uyku uyuyamıyorum. En büyük sorunum ve sıkıntım da bu zaten. Her gece 4 veya 5 saat uyku uyuyorum. Yapılması gerek birçok iş var. Evin dekoru konusunda kararları birçok şeyde olduğu gibi Wesley ile birlikte verdik. O genelde ev işleri konusuna pek karışmaz” diye konuştu.

“KARARLARI WESLEY İLE BİRLİKTE VERİYORUZ”

Oyunculuk kariyeriyle Wesley arasındaki kararını evlenmeden önce verdiğini ifade eden Cabau, “Onu tercih ettim, kariyerimi değil. Onun yanında olmaktan dolayı çok mutluyum, onu çok seviyorum. Oyunculuk yapmayı çok istiyorum ama şimdi değil. Kararları Wesley ile birlikte alıyoruz. Bugüne kadar bana yasak koymadı. Onu yapamazsın bunu yapamazsın demedi. Nasıl ben onun için her şeyin çok iyi ve çok güzel olmasını istiyorsam, o da banim için aynılarını istiyor. O, bana çok sevgi ve değer veriyor. Onunla birlikte çok mutluyum” şeklinde konuştu.

“13 YAŞINDA EVİ TERK ETTİM”

Sneijder ile çok mutlu olduklarını aktaran Yolanthe Cabau, “Çok paramız var diye mutlu olduğumuzu düşünenler olabilir. Ama inanın öyle değil. Az para kazanmış olsak bile aynı mutluluğu yaşardık. 13 çocuklu bir aileden geliyorum. Biz zengin değildik. Wesley'de çok zengin bir ailenin çocuğu değildi. 13 yaşında evden ayrıldım. Hem ben hem de Wesley, bugünlere gelebilmek için çok çalıştık ve sonunda da başarılı olduk” ifadelerini kullandı.

“BENİM İÇİN İNANÇ ÇOK ÖNEMLİDİR”

Kendisi için inancın çok önemli olduğunun altını çizen Cabau, “Benim için inanç çok önemlidir. İspanya'dan geliyorum. Katolik bir ailenin çocuğuyum ve inançlıyım. Herkes gibi ben de bir insanın. Her gün bende ibadetimi yapıyorum” dedi.

“ANNE OLMAYI ÇOK İSTİYORUM”

Yolanthe Cabau anne olmayı çok istediğini söyleyerek “Anne olmayı çok istiyorum. Şu anda bu konuda henüz bir plan yapmadık fakat Wesley ile bu konuda sıkça denemeler yapıyoruz” şeklinde konuştu.