SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hüseyin Avni Aker Stadı’nda karşılaşmayı izleyen taraftarlar, bordo – mavili futbolculara açtıkları ilginç bir pankartla tepki gösterdi. Kale arkası tribününde açılan pankartta, “Öldük her gün bin kere, oynayın artık bir kere” ifadesi dikkat çekti. Aynı grup futbolcuları tribüne de çağırdı.

KADRO DIŞI BIRAKILANLARIN GOLLERİ GÖSTERİLDİ

Trabzonspor – Beşiktaş karşılaşması öncesinde bordo – mavili taraftarları coyşturmak için stadın skorbordundan bu sezon atılan goller gösterildi. Ancak gösterilen gollerin, hafta içinde Tolunay Kafkas’ın kararı ve yönetimin onayıyla kadro dışı bırakılan Janko, Emerson ve Yasin’e ait olması dikkatleri çekti.

HENRİQUE’NİN ÖDÜLÜNÜ PEREKLİ VERDİ

TrabzonCell abonelerinin oylarıyla Şubat ayının futbolcusu seçilen Henrique’ye ödülü Beşiktaş maçı öncesinde verildi. Brezilyalı oyuncu, ilk kez kazandığı Ayın Futbolcusu ödülünü eski gol kralı Necmi Perekli’nin elinden aldı.

KAFKAS BEŞİKTAŞ KULÜBESİNE GİTTİ

Takımların sahaya çıkmasının ardından İstiklal Marşı okundu. Trabzonspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas daha sonra Beşiktaş kulübesine giderek Samet Aybaba’ya başarılar diledi.

Yayınlanma Tarihi:21:21,