SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Manchester City’nin orta saha oyuncusu James Milner, eski takım arkadaşı Mario Balotelli’den nefret etmenin çok zor olduğunu ve onu çok özlediğini açıkladı.

27 yaşındaki oyuncu, basın mensuplarına verdiği demeçte “Onu gerçekten özlüyorum. Deliydi ve ilgi odağı olmayı seviyordu. Ona sahip olmak soyunma odasında 12 yaşındaki bir çocuğa sahip olmak gibiydi. Ama çok iyi bir insandı. Kimseye zararı yoktu. Umarım Milan’da çok başarılı olur. Kalitesini İtalya’da da kanıtlayacağından eminim. Burada yaptığı onca çılgınlığa rağmen onu sevmemek gerçekten çok zor” ifadelerini kullandı.

Balotelli’den faydalanmak için onu sürekli meşgol edecek bir şeyler bulmak zorunda olunduğunu da sözlerine ekleyen oyuncu, “Yılbaşı arifesinde çocuklar için bir etkinlik düzenlemiştik. Mario o gün sıranın kendisine gelmesi için 1.5 saat beklemek zorundaydı. O sırada günümüzü kabusa dönüştrmemesi için ne yapmamız gerektiğini düşündük ve eline bir iPad vererek Angry Birds oynamasını sağladık. Sıra ona geldikten sonra ise çocuklarla çok iyi bir şekilde ilgilendi” dedi.

(Goal)