SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İnönü’de siyah-beyaz turnuva

Beşiktaş'ın 110. kuruluş yılı etkinlikleri kapsamında siyah-beyaz renklere sahip takımlarle İnönü’de bir turnuva yapmak için harekete geçti

Güncellenme: 09:16, 08/03/2013
İnönü’de siyah-beyaz turnuva

Kulübün kuruluşunu simgeleyen 19 Mart'ta Beşiktaş'ın 110. yılını kutlayacak siyah-beyazlı kulüp, çok özel bir etkinliğe kapı açtı. 110. kuruluş yılı kapmasında özel bir turnuvaya ev sahipliği yapmak isteyen Beşiktaş, Avrupa futbolunun tanınmış siyah-beyazlı takımları ile temasa geçti. Başkanlığını Mesut Urguncılar'ın yaptığı 110. Yıl Komitesi, İnönü Stadı'na veda turları kapsamında siyah-beyaz renklere sahip önemli kulüpleri özel bir turnuva altında İstanbul'da ağırlamak istiyor.

CEVAP BEKLENİYOR

Başta İtalyan devi Juventus ile olmak üzere Yunanistan ekibi PAOK, İngilizlerin önemli ekibi Newcastle United, Norveç'ten renktaş Rosenborg'un da aralarında olduğu sekiz tanınmış siyah-beyazlı takımla temasa geçen Beşiktaş, bu kulüplerden yanıt beklemeye başladı. Kartal, lig devam ederken hafta içine denk gelecek ve 2-3 gün sürecek bu turnuva için diğer takımların maç programlarını organize etmelerini bekliyor.

Ersoy ÖZDEM

Yayınlanma Tarihi:09:15,