SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor’un resmi ürünlerinin yer aldığı Bursastore Mağazası’nın Şehreküstü Şubesi’nde yapılan imza gününde yeşil-beyazlı ekibin devre arasında kadrosuna kattığı ABD’li oyuncu Maurice Edu ve Avustralya’dan transfer edilen Aziz Eraltay, taraftarlar ile buluştu.

“İSTANBUL'DAN 3 PUAN İLE DÖNMEK İSTİYORUZ”

Düzenlenen imza töreninde açıklamalarda bulunan ABD'li oyuncu Maurice Edu, “İki takım için de çok zor bir maç. Herkes bu maçı bekliyor. Önümüzde belli zaman kaldı. Bu zamanı en iyi şekilde değerlendirip, İstanbul'a gidip oradan 3 puan ile dönmek istiyoruz” dedi.

“GALİBİYET FENERBAHÇE'NİN GÜVENİNİ ARTTIRABİLİR”

Fenerbahçe'nin dün UEFA Avrupa Ligi'nde oynadığı maçının hafta sonu oynayacakları karşılaşma için avantaj ve dezavantaj oluşturabileceğini belirten Edu, “Bazı futbolcular dün maç yaptılar ve yorulmuş olabilirler. Bizim için dezavantajına baktığımızda, Fenerbahçe dün güzel bir galibiyet aldı. Bu galibiyet onların güvenlerini arttırabilir. Bunu da bizim için dezavantaj sayabiliriz ama biz sadece hafta sonu kendi oyunumuza odaklanmalıyız. Kendimizi iyi hazırlamalıyız. En önemli olan bizim futbol anlayışımız” diye konuştu.

“İLK 4'TE OLMAK İÇİN BU MAÇI KAZANMAK İSTİYORUZ”

Aziz Eraltay ise, “İki takım içinde çok önemli maç olacak. İlk 4'te olmak için inşallah bu maçı alırız ve geri döneriz” dedi. Teknik direktör Hikmet Karaman'ın takım üzerinde çok iyi değişiklikler yaptığının altını çizen Eraltay, “Oyuncular için çok fark etmiyor. Yeni hocayı herkes beğeniyor. Çok iyi değişikler de yaptı” dedi.