SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘FEDA’ sezonunu yaşayan ancak Spor Toto Süper Lig’de zirve inadını bir türlü bırakmayan Beşiktaş’ın deneyimli savunma oyuncusu ve kaptanı İbrahim Toraman, dizindeki menisküs yırtığına karşın forma için mücadele etmeye devam ediyor.

Yaklaşık 1.5 aydır bu ciddi sakatlığa karşın büyük fedakârlık yaparak hem idmanlarda hem de sahada yer almaya devam eden tecrübeli oyuncunun mücadeleden vazgeçmeye hiç niyeti yok. Vatan gazetesinin haberine göre; Ağrılarının her geçen gün arttığını ifade eden 30 yaşındaki futbolcu, “Aslında ilk teşhis konulduğunda ameliyattan başka tedavisi olmayan bir yırtık olduğu ortaydı. Zamanı uzattıkça kıkırdağa zarar veriyorum. Bunun da farkındayım. Doktorlar da uyarıyor ama ben takımımı bu noktadayken nasıl bırakırım ki? Ne olacaksa olacak, sonuna kadar sınırlarımı zorlayacağım ve inşallah lig sonunu getiririm. Ardından da ameliyat olurum” dedi.

AMELİYAT OLSA…

Bu hafta içinde kontrol amaçlı MR'ı çekilecek olan İbrahim Toraman, eğer bugün ameliyat olsa ayağa kalkması 7-10 gün sürecek. Bu süreci atlattıktan sonra bir süre düz koşu yapması gerekecek olan kaptan, 3-4 hafta sonra takımla çalışmalara başlayabilecek.

Yayınlanma Tarihi:10:56,