SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Milli takım seçilirken mevkinin doluluğuna bakılmaz, o dönemki performansa bakılır” diyen kurt teknik adam Trabzonspor deplasmanı için ise “Bizim en önemli finallerimizden biri olacak” yorumunda bulundu.

Samet Aybaba'nın klasikleşen idman sohbetlerinde bu kez A Milli Takım konusuna el attı. Aybaba gazetecilerin Olcay Şahan'ın milli takıma davet edilmediğini hatırlatıp, “Siz milli takım hocası olsanız Beşiktaş'tan kimi alırdınız?” sorusuna “Hepsini” yanıtını vererek şunları söyledi: Bütün oyuncularım performansını artırdı. Yürekten oynuyorlar, formanın hakkını veriyorlar. Olcay milli takım kadrosunda bulunabilir. Milli takıma gidecek oyuncunun mevkisinin doluluğuna bakılmaz, o dönemki performanısa bakılır. Beşiktaş'daki oyuncuların son dönemde bir yükselişi var. Abdullah Avcı da bu durumu değerlendirdiğini söylüyor…

 ‘ŞEYTAN OLCAY’

Olcay’a ‘Ne gol attın ama' dedim; bana ‘Çıkardığımı niye söylemiyorsun?' dedi. Olcay şeytanlık düşünüyor. Kayserili ya, bir tane de çıkardığını söylüyor. Olcay Sivas'ta da gelip sarılmıştı. Bir tek evime gelmediği kaldı. Artık her maç final. Trabzon maçı en önemli finallerimizden biri olacak. Rakip büyük takım Kasımpaşa maçını izledim, Trabzon gününde değildi. Her maç böyle olmayacaklardır.

‘UĞURLU İSMAİL!’

Gol yemeye devam edeceğiz, bir fazla atarsak yırttık. İsmail Köybaşı'yı Fener maçına getirdik. Ayağı uğurlu geldi, Trabzon'a da götüreceğiz. Beşiktaş Meydan'dan stadın oraya 35 dakikada geldik. Biz taraftarın takımıyız. Önümüzdeki maçlarda da taraftarımızın arasından geçerek stada gideceğiz.

Hüseyin ÇAĞLAR/AMK

Yayınlanma Tarihi:15:10,