SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

G.Saray Yönetimi'nin bin 200'ünü yakın çevresine, bin bileti de tur sahipleri ve locası bulunan taraftarlara vermesi büyük tepki çekti. Bilet isteyen Didier Drogba ve Hamit'e bile ‘yok' denildi.

Son yıllarda Avrupa'daki en önemli maçına çıkmaya hazırlanan G.Saray'da bilet krizi yaşanıyor. Alman ekibinin sarı-kırmızılı taraftarlar için ayırdığı 2 bin 200 adet bileti G.Saray Yönetimi satışa çıkarttı. Ancak yoğun ilgi gösteren taraftarların bu biletlere bir türlü ulaşamaması büyük tepki topladı. Yönetimin Almanya'ya gidecek taraftarları kendisinin belirlemesi yani kontrol altında tutması büyük bir krize neden oldu.

KARABORSAYA DÜŞTÜ…

Biletlerin bin 200'ü yöneticilerin yakın çevresine verildi. Kalan bin bilet ise tur sahipleri, locası bulunan taraftarlar ve Avrupa'da yaşayıp 200 TL üzerinde alışveriş yapan GS Bonus kartlılara satıldı. ultrAslan grubundan kimse biletlere ulaşamazken, yönetimin sergilediği bu tavır sonrasında biletlerin karaborsaya kadar da düşmesi fitili tamamen ateşledi. Yönetimden İngiltere'deki arkadaşları için 17 bilet isteyen Drogba'ya bile ‘yok' denildi. Yıllarca Schalke'de oynayan ve ailesi de burada bulunan Hamit'in 25 biletlik talebi de olumsuz karşılandı.

Bahadır ÇOKİŞLER/AMK