SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1.Lig'de Pazar günü sahasında şampiyonluğun güçlü adaylarından Çaykur Rizespor'u kendi evinde oynayacağı maç öncesi Denizlispor'da moral buldu. Denizli Emniyet Müdürlüğü ile Denizli Belediyesi, Denizlisporlu futbolcular, teknik heyet ve yöneticilere Çamlık Mesireliği'nde barbekü partisi verdi.

Denizli Emniyet Müdürü Zeki Bulut, Denizlispor Başkanı Süleyman Urkay ve yöneticilerin katıldığı barbekü partisinde futbolcular bahardan kalma bir günde stres ve yorgunluk attı. Bazı futbolcular arkadaşlarına kendi elleriyle köfte yedirirken, bazı oyuncular da ağaçların arasında gezerek stres attı.

Barbekü partisinde Denizlisporlu futbolcuların oldukça moralli oldukları gözlenirken, Denizlispor Başkanı Süleyman Urkay, “Samsunspor maçı öncesi kenetlenen camiamız, futbol takımının başarısı için elinden geleni yapıyor. Boluspor maçında da yenilmemiz takımı biraz daha kenetledi. Çaykur Rizespor'u kendi seyircimiz önünde yenerek çıkışımızı sürdürmek istiyoruz” dedi.

Denizlispor takım kaptanı Veli Acar da, Çamlık Mesireliği'nde stres attıklarını söyleyerek, Çaykur Rizespor maçı öncesi futbolcular adına galibiyet sözü verdi.

Yayınlanma Tarihi:17:30,