SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Taraftar isyan etti!

Galatasaray'ın, Şampiyonlar Ligi ikinci tur rövanşında Schalke'yle deplasmanda yapacağı maçın biletlerini satışa çıkarmaması taraftarların tepkisine yol açtı...

Güncellenme: 15:22, 04/03/2013
Taraftar isyan etti!

Galatasaray Kulübü, yapılan kura çekiminin ardından resmi internet sitesinden bir açıklama yayınlamış ve kulüple ilgisi bulunmayan siteler aracılığıyla bilet alınmamasını ve deplasman maçı için kendilerine ayrılan biletlerin kulüp tarafından Şubat ayı içerisinde satışa çıkarılacağını duyurmuştu.

Ancak Şubat ayı geride kalmasına ve maça da sayılı günler kalmasına karşın biletlerin halen daha satışa çıkarılmaması üzerine sarı kırmızılı taraftarla da kulübe olan tepkilerini göstermeye başladı.

İŞTE GALATASARAY.ORG’DA 26 ARALIK TARİHİNDE YAYINLANAN AÇIKLAMA:

Kamuoyuna Duyuru

12 Mart 2013 tarihinde UEFA Şampiyonlar Ligi'nde FC Schalke 04 takımı ile Almanya'da oynayacağımız karşılaşmanın Galatasaray tribünü biletleri Şubat 2013’te Kulübümüz tarafından satışa çıkarılacaktır.

Bu karşılaşmadaki Veltins Arena Galatasaray tribününün tüm biletlerinin satış hakkı Galatasaray Spor Kulübü'nde olup, bu bölüme ait biletlerin başka bir yasal kanalla satışı ya da tedariği kesinlikle mümkün değildir.

Satışa henüz sunulmayan bu bölüme ait biletlerin bazı internet sitelerinde satıldığını izlemekteyiz. Bu satışların kesinlikle Galatasaray Spor Kulübü'yle ilgisi bulunmamaktadır ve bu iddia ile satış yapan internet siteleri hakkında gerekli yasal girişimlerde bulunulacaktır.

Kamuoyuna duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü